Всі види розслідувань

Розслідування з поліграфом

Найчастіше крадіжки і злочини здійснюються обдумано. Злочинці готуються до них заздалегідь, докладно прораховуючи кожен крок. Тому, не завжди вдається запобігти настанню негативних наслідків, передбачити спосіб скоєння крадіжки чи витоку інформації. В такому випадку, залишається рішуче й об’єктивно розібратися в ситуації, щоб встановити винних і зняти підозри з непричетних. Головне – обрати для цього оптимальний спосіб. Таким є використання детектора брехні під час розслідування. Сучасний поліграф розслідування робить більш точними, ефективними, швидкими. Однак самостійно проаналізувати отриману від підозрюваного інформацію, вказати на винного прилад ніяк не може – це лише інструмент. Інструмент, який стає ефективним лише в руках кваліфікованого і досвідченого спеціаліста поліграфолога, послуги якого Ви можете замовити вже сьогодні.

Компанія PSIFIZ пропонує допомогу в проведенні розслідувань різного виду. Наш поліграфолог володіє глибокими знаннями в області психології, психофізіології, досвідом роботи з високотехнологічним обладнанням, у тому числі, в розшуковій діяльності. Грамотно сформовані питання і тести допоможуть вивести на чисту воду винуватців і виправдати невинуватих.

Що можна дізнатися під час перевірки на поліграфі?

Особливо популярна перевірка на поліграф при службових розслідуваннях, адже саме тоді мова йде про великі фінансові втрати, витік конфіденційної інформації, який може повністю зруйнувати бізнес.

При проведенні розслідувань з використанням поліграфу, завжди досліджуються питання, що стосуються конкретних дій в минулому. Тому, питання, як правило задаються в минулому часі, в дієслівній формі. Чим чіткіші і зрозуміліші питання дослідження – тим об’єктивніше результат. Основна мета – з’ясувати:

  • чи приховує конкретний перевіряємий інформацію про свої певні дії, що призвели до настання досліджуваної ситуації або ж ні;
  • чи володіє інформацією в цілому або про окремі деталі події (причетних осіб, місцезнаходження втрачених предметів і т.д.).

Методологічні підходи до проведення розслідування

Існує два принципових методологічних підходи:

  1. Якщо деякі окремі подробиці події (важливі деталі щодо: способу, місця, часу, знаряддя чи предмету) не можуть бути відомі іншим особам, окрім тих, які приймали в ній безпосередню участь.
  2. Якщо така інформація вже винесена на загал та відома широкому колу осіб і зокрема підозрюваним.

Так, в першому випадку застосовуються тести форматів виявлення приховуваної інформації. За цією методою формулюються питання, спрямовані на перевірку знань в особи конкретної інформації, якою він може або повинен володіти по обставинам вчиненого правопорушення. При з’ясуванні того, що відомо перевіряємому, йому задають про це одне загальне питання з подальшим перерахуванням можливих варіантів. Якщо в тесті є питання, яке він внутрішньо виділяє як впевнену обізнаність в ході пред’явлення пошукового тесту, воно викликає у нього найбільші, стійко виражені від тесту до тесту стресові реакції, що характеризують переживання піку емоційної напруги.
Такі методи, в деяких випадках і можуть надавати точність до 98%.

Більш розповсюджені ситуації, коли інформація вже розійшлась (або з нею ознайомлені в порядку КПК учасники процесу). В такому разі застосовуються тести: Перевірки правдивості показів, де використовують прямі запитання: «Ви викрадали…, Ви були на місці…,Ви забирали… і т.д.». Це більш складний спосіб, оскільки людина розуміє, що її підозрюють і вказані запитання для неї будуть хвилюючими навіть у випадку непричетності. Тому ця метода потребує вже не просто теоретичних знань але й певних прикладних навичок та значного досвіду. Впевнене володіння нею – вже характеризую спеціаліста, як такого, що має хист до своєї справи.

Замовляйте поліграф розслідування (Київ), зателефонувавши за номером, вказаним на сайті. Співробітники PSIFIZ детально проінформують Вас про особливості перевірки, порадять, коли і як краще провести тест, дадуть відповіді на питання, що турбують, щоб ви отримали максимум інформації про послугу.

Залишити відповідь

Обов'язкові поля позначені*