Послуги і вартість

Всі дослідження (далі ПФД) з використанням поліграфу, умовно можливо поділити на розслідування і кадрові (скрінінгові) тестування (кандидатів та працюючого персоналу). До розслідувань відносяться ті, де є факти про конкретну подію і необхідно виявити причетну особу/осіб; кадрові – навпаки, є конкретна людина і потрібно з’ясувати: чи вчиняла(є) вона дії, які нанесли/наносять шкоду/збитки (фінансові, матеріальні, репутаційні) працедавцю чи представляють для нього реальну/потенційну загрозу.

Провожу найскладніші дослідження, окрім тих, де використання поліграфу неможливо за визначенням.

На формування ціни впливає: форма тестування, складність дослідження, умови його проведення, кількість обстежуваних осіб.

Послуги і вартість

Форма тестування
Ціна
Фактові розслідування щодо причетності/непричетності особи:

  • Одна перевірка:
  • Дві перевірки:
 

2500 гривень
2000 гривень

Кадрові тестування кандидатів та працюючого персоналу:

  • Одне дослідження:
  • Два дослідження:
 

2000 гривень
1600 гривень

Кадрові тестування керівників та топ-менеджерів: 2500 гривень
Повторне дослідження (у разі звернення Замовника після інших компаній): 3000 гривень
Надскладні розслідування: Від 5000 гривень
Первинна консультація: Безкоштовно
Абонентське обслуговування: Ціна договірна

*Ціни вказані при роботі в стаціонарних умовах в межах м. Києва. При виїзній роботі в інше місто або область додатково оплачується проїзд і за необхідністю проживання.

Якщо Ви вже дійшли до даної сторінки, то певно, що вже проаналізували ціни за аналогічні послуги у інших. На сайтах, вони, як правило вказані усередненими. Особисто мене завжди насторожували ті, хто називали себе найкращими спеціалістами у своїх сферах професійної діяльності (наприклад: адвокати, аудитори, діагности) і при цьому, готові надавати відповідальні та складні послуги за безцінь (таку мотивацію, як: громадська діяльність, благодійність, допомога близьким – розглядаємо окремо).

І ось «БІНГО», в одному з обласних центрів, я знайшов унікальну пропозицію по поліграфним перевіркам – всі по 200 гривень!

ХАЙ КОЖЕН ЗНАЙДЕ СВОЄ!