Найскладніші дослідження

Найскладніші дослідження

У сфері поліграфологічних перевірок трапляються замовлення не тільки рівня сімейних сутичок. Набагато складніше розслідувати випадки, пов’язані з великими грошовими сумами, пропажею документів, розголошенням найважливіших комерційних відомостей. Це пояснюється тим, що підготовка до великих злочинів ведеться набагато уважніше. Отже, поліграфологу доведеться виконати набагато більше роботи, щоб дістатися до істини.

Першокласні дослідження за допомогою поліграфа надає наша компанія. Співробітники PSIFIZ не відмовляються від складних замовлень, а завжди готові взятися за заплутані, серйозні справи. Потрібно знайти винних? Хочете виправдати непричетних? Відновіть справедливість швидко і без зайвих часових або матеріальних витрат!

Складні дослідження на підставі поліграфологічної експертизи

Досягти найбільш точного результату перевірки на детекторі брехні можна, маючи максимум інформації, конкретних даних про те, що сталося. Зібрати необхідні відомості Ви можете самостійно або за порадами нашого поліграфолога.

 

  • Вивчення ситуації. Спеціаліст PSIFIZ ретельно вивчає подію, спілкуючись із замовником. Саме останній стає сполучною ланкою між людиною, яку тестують, та перевіряючим.
  • Аналіз отриманої інформації. Дізнавшись важливі відомості, поліграфолог аналізує їх, складає логічні ланцюжки і робить припущення, щоб в подальшому скласти якісний опитувальник.
  • Складання опитувальника. Фахівцем формуються точні, зрозумілі питання, які дозволять дізнатися правду від опитуваного. Важливо, що використання хорошого опитувальника дозволяє отримати інформацію не тільки про зроблене, але і про задуми людини на майбутнє.
  • Тестування. Безпосередньо тестування відбувається у вигляді підготовчої бесіди, на якій поліграфолог розповість принципи перевірки та правила відповідей, і запису самого тесту.
  • Аналіз результатів. На підставі отриманих вербальних відповідей і реакцій організму поліграфолог складає рішення про причетність особи до пред’явлених підозр. Точність висновків становить 95-99%.

 

Додаткові дії під час перевірки можуть додаватися в міру необхідності. Однак незмінним залишається один факт: добровільна згода людини на тестування є обов’язковою. Будь-яке дослідження з використанням поліграфа передбачає підписання договору, тому захищеними залишаються всі учасники процесу.

Телефонуйте нам вже сьогодні, щоб дізнатися більше і замовити перевірку!

Залишити відповідь

Обов'язкові поля позначені*