Професійні принципи

Конфіденційна перевірка поліграфом

Шукаєте перевіреного поліграфолога? Компанія PSIFIZ вже сьогодні до Ваших послуг! Наші конфіденційні, інформативні, максимально об’єктивні (до 95-99% точності) перевірки допомагають викрити винних і зняти підозру з невинних, налагодити взаємини в сім’ї та колективі, знайти вкрадене та повернути втрачені кошти. У штаті PSIFIZ – експерти, які пройшли серйозну підготовку у відповідних школах, а також досі регулярно підвищують кваліфікацію з метою відповідності вимогам замовника та часу.

Кожна конфіденційна перевірка поліграфом передбачає відповідність певним принципам роботи PSIFIZ. Які це принципи – читайте далі.

Професійний кодекс поліграфолога PSIFIZ

Основні правила, яких обов’язково дотримується в професійній діяльності поліграфолог PSIFIZ, виглядають так:

  1. Законність і добровільність перевірки. Особа може брати участь в тестуванні лише за добровільної згоди на перевірку. Згода оформляється у письмовому вигляді, аби в разі чого стати підтвердженням у суді. Так ми дотримуємося легальності діяльності, виключаємо будь-які випадки виникнення конфліктів.
  2. Комплексний аналіз всіх реакцій організму. Детектор брехні ( високоточна апаратура поліграф) PSIFIZ фіксує не менше 5 видів інформації, зібраної шляхом аналізу вербальних відповідей, тиску, дихання, шкірно-гальванічного рефлексу, м’язових спазмів.
  3. Психологічна безпека і забезпечення прав особи. Поліграфолог зобов’язується зробити процедуру перевірки психологічно безпечною для опитуваної людини.
  4. Питання різнобічного характеру + додаткові інструменти. Кожна професійна перевірка за допомогою поліграфа використовує питання діагностичного, пошукового, уточнюючого, мотиваційного і завершального типу. Крім того, в залежності від ситуації, фахівець залучає до перевірки малюнки, фотографії, предмети, що стосуються справи.
  5. Конфіденційність. Дані, отримані в результаті тестування, передаються лише замовнику, не виходять за рамки компанії і не повідомляються третім особам. Ми поважаємо своїх клієнтів!
  6. Ніяких замовних послуг. Ми не співпрацюємо з клієнтами, які завчасно «знають», хто винен, а іноді – ще й пропонують доплату за «правильний» висновок експерта. Результати перевірок PSIFIZ виключно правдиві.

Серед послуг нашої компанії – кадрові перевірки, планові і разові тестування співробітників, тест кандидатів на посаду, вирішення питань особистого характеру, поліграфічні дослідження крадіжок і розкрадань, витоку комерційної інформації. Звертаючись в PSIFIZ, Ви можете бути впевнені в об’єктивності наданої послуги. Телефонуйте!

Залишити відповідь

Обов'язкові поля позначені*