Практикую

Проведення службових розслідувань

Колись дослідження на поліграфі були чимось недосяжним. Побачити їх ми могли тільки на телеекрані. Але сьогодні вони стали абсолютно реальною послугою, популярною серед широкого кола осіб. Сучасний детектор брехні – це ефективний, доступний інструмент безпеки, який продемонстрував власну значимість в справах адміністративного, кримінального характеру, при кадрових перевірках і розслідуваннях особистого напрямку.

Компанія PSIFIZ стикається з різними цілями перевірок, проте більшу частину складають, все ж, службові. Своєчасне проведення службових розслідувань (поліграф – один з найбільш дієвих інструментів) допомагає вирішити проблему швидше. Знадобилася кваліфікована допомога по даному напрямку? Швидше телефонуйте фахівцям PSIFIZ, вирішуйте проблему швидко та ефективно!

Як поліграф допоможе під час службового розслідування?

Поліграф – технічний пристрій, що здатний відстежувати і фіксувати динаміку важливих психофізіологічних реакцій організму у відповідь на створювані стимули-подразники (гострі питання). Техніка збирає респіраторні, електрошкірні, серцево-судинні показники активності, перетворює їх в електричні сигнали. Останні, в свою чергу, відображаються у вигляді графіків. Проаналізувати дані, скласти їх в єдину картину може лише досвідчений поліграфолог. Для інших – це лише цифри та графік.

Замовивши службові консультації в сфері поліграфних досліджень, замовник зможе набагато швидше дізнатися причину, винуватця події, покарати винних і, по можливості, виправити ситуацію.

Особливості службових розслідувань на поліграфі

Спочатку слід розібратися, в яких випадках доречне використання детектора брехні. При планових перевірках, форс-мажорах в області трудових відносин він може знадобитися при:

  • витоку важливої комерційної інформації;
  • зникненні грошей або особистих речей на робочому місці;
  • крадіжці документів, обладнання, іншої комерційної власності.

Разове замовлення послуг поліграфолога допоможе розібратися в ситуації, а планові перевірки з обраної замовником періодичністю допоможуть підтримувати порядок в колективі, застрахуватися від подібних випадків.

Деякі клієнти PSIFIZ зізнаються: подумати не могли, що організація і проведення кадрових тестувань, службових розслідувань на поліграфі торкнеться їх бізнесу. На жаль, таке трапляється і в дружних колективах. Ми допоможемо швидше розставити всі крапки над «і», виправдати невинних, знайти шахрая. Як показує практика, мікроклімат в компанії після цього швидко повертається в норму.

Телефонуйте, пишіть або приходьте до нас, щоб вирішити службові питання швидко і конфіденційно.

Залишити відповідь

Обов'язкові поля позначені*