Повторні дослідження (за зверненням Замовника, після перевірок інших підприємств)

Повторні дослідження

До наших фахівців часто звертаються люди, які вже неодноразово користувалися послугами поліграфолога. Хтось із них – постійний клієнт PSIFIZ, хтось – обпікся з іншими виконавцями замовлення. У будь-якому випадку повторне звернення говорить про те, що послуга затребувана і ефективна у великому спектрі випадків.

Якщо минулий поліграфолог не викликав довіри, зробив об’єктивно неправильні висновки, розшифрував відповіді людини, яку опитував, поверхнево і взяв за це непомірно велику плату, PSIFIZ пропонує , повторно пройти поліграф і розібратися в ситуації остаточно. Ми гарантуємо професійне проведення дослідження і точність результатів в межах 95%-99%. Замовник отримує детальний аналіз реакцій організму і відповідей в письмовому та усному вигляді, після чого невирішених питань не залишається.

Що потрібно знати при повторному замовленні тестування на поліграфі?

Фахівці PSIFIZ на належному рівні надають цілий спектр послуг. Поліграфологічні перевірки найчастіше стосуються таких тем як:

  • сімейні розслідування;
  • підбір персоналу;
  • розслідування крадіжок, викрадень, зникнень;
  • розкриття комерційної таємниці, зливання інформації.

Повторне тестування на поліграфі може застосовуватися у будь-якому з перерахованих випадків. Однак якщо у Вас є невдалий досвід проходження процедури, рекомендуємо проаналізувати його і витягти максимум користі.

Скористайтеся нашими короткими рекомендаціями. Вони допоможуть не наступити на ті ж граблі знову:

  1. Складання договору і попередня підготовка. Якісне дослідження припускає наявність часу у фахівця на аналіз ситуації, а саме – на складання хорошого опитувальника. Якщо Ваше замовлення термінове, якість послуги може постраждати. Пам’ятайте: перше або ж , повторне проходження поліграфа проводиться на підставі підписаного договору, в якому є подробиці процедури.
  2. Основні питання – від замовника. Напевно у Вас є прямі чіткі питання, які хочеться задати підозрюваному «в лоб». Повідомте їх поліграфологові. Решта уточнюючих питань будуть складені ним.
  3. Конфіденційність і згода. Перше, що Вам необхідно пам’ятати, – розголошення інформації у справі третім особам негативно позначається на ефективності перевірки. Не обговорюйте ситуацію ні з ким, крім нашого поліграфолога. Перед початком перевірки ми обов’язково беремо письмову згоду у людини, яку перевіряємо.

Дотримання нехитрих правил, а також фахівці PSIFIZ вбережуть Вас від помилок!

Залишити відповідь

Обов'язкові поля позначені*