Кадрові тестування керівників и топ-менеджерів

Тестування керівників и топ-менеджерів

Чесні співробітники, а тим більше, керівники, – справжня мрія сучасних власників бізнесу. Перевірити цю чесність на етапі прийому на роботу вкрай складно, а вже під час – ще складніше. Саме тому багато хто практикує використання спеціального обладнання час від часу.

Технічно досконалий поліграф на роботі часто є незамінною річчю. Замість сотень питань, він спільно з фахівцем виявить схильність ТОП-менеджера або керівника до порушення порядку, шахрайства, злочинів. У компанії PSIFIZ Ви можете замовити разову або регулярну перевірку на поліграфі з бажаною періодичністю. Всі умови детально обговорюються з нашим менеджером, а потім вказуються в договорі, тому всі сторони повністю захищені.

Особливості проведення перевірок на роботі

Важливим питанням людей, які вперше замислюються над замовленням тестування на поліграфі, є функціональність такої перевірки. Чого допомагає досягти ця процедура? Перш за все, вона попереджує:

  • витік важливої інформації;
  • крадіжки, шахрайство, пропажі документів;
  • більш дрібні порушення в ході роботи;
  • приховування важливої інформації;
  • планування ненормативних дій.

Цікаво, що підходить даний метод не тільки в якості практичного, а й в ролі профілактичного. Таким чином, Ви зможете перевірити, чи підходить людина на підвищення, чи виправдовує вона Ваші надії, чи можна довіряти їй серйозну роботу і т. д.

Чи законні такі дії? По-перше, пройти поліграф на роботі людина може, лише добровільно погодившись на це. Примус до перевірки карається законом, а наша компанія діє виключно в правомірному полі. По-друге, легальною процедуру зробить підписання договору, в якому розписуються умови надання послуги.

Безпосередньо дослідження на детекторі проводиться в комфортних умовах – на нашій або Вашій території. Приваблива обстановка, професійний поліграфолог допоможуть отримати гранично точні відомості. До речі, точність результатів складе 95%-99%, що є ґрунтовним аргументом навіть в суді.

Інформація про дослідження повідомляється лише замовнику, має статус конфіденційної і ніколи не розголошується третім особам.

Більше про послугу Ви зможете дізнатися, зв’язавшись з менеджером PSIFIZ за вказаними на сайті телефонами.

Залишити відповідь

Обов'язкові поля позначені*