Кадрові тестування кандидатів і працюючого персоналу

Перевірка персоналу на поліграфі

Як би не вправлялися HR-фахівці з новітніми методами інтерв’ювання та оригінальними тестами, таким чином можна дізнатися далеко не всю правду про кандидата на посаду. Якщо Ви втомилися втрачати на невірно підібраних співробітниках, пропонуємо більш точний спосіб підбору персоналу – перевірку на детекторі брехні. Компанія PSIFIZ надає послугу «Поліграф перевірка персоналу» на високому рівні, тому у нас обслуговуються на регулярній основі безліч компаній і приватних замовників. Тестування проводиться за участі кваліфікованого фахівця по заздалегідь обговореному плану після підписання договору та отримання згоди сторін.

Всім, кому вкрай важливо убезпечити бізнес, PSIFIZ рекомендує завчасно упевнитися в благонадійності майбутніх чем співробітників на детекторі брехні, а потім вже приймати їх на роботу.

Що отримує замовник подібної перевірки?

Перш за все, рішення протестувати кандидата на посаду дозволить уникнути наступних неприємностей:

  • витік комерційної інформації;
  • пряма шкода іміджу фірми або приватної особи;
  • крадіжки, розкрадання;
  • шахрайство, фінансові махінації;
  • несумлінне виконання обов’язків.

Залежно від особливостей конкретного замовлення, чем перевірити співробітника на детекторі брехні буде доречно при прийомі на роботу, будь-яких підозрах під час виконання обов’язків, періодично або одноразово. Вибирайте форму, яка зручна саме Вам!

Додатковими «ефектами» даної перевірки люди, які вже спробували послугу, називають:

  • підвищення дисциплінованості співробітників;
  • негласне попередження про покарання за злочини;
  • зниження показників фінансових втрат через неуважність у роботі;
  • підвищення відповідальності співробітників за свої дії.

Якщо Ви стурбовані матеріальною стороною питання, поспішаємо запевнити: перевірити співробітника на поліграфі обійдеться Вам набагато дешевше, ніж компенсувати збиток, нанесений невірними або злочинними діями останнього.

Замовлення послуги в компанії PSIFIZ – це правильне рішення! З 2011 року наш поліграфолог є експертом у галузі. За цей час понад 3500 тестувань було проведено на найвищому рівні.

Співробітники PSIFIZ ніколи не зупиняються на досягнутому, тому обладнання поповнюється новітніми розробками, а особи, причетні до перевірок, регулярно проходять підвищення кваліфікації. Так, ймовірність отримання правдивого результату дослідження досягає 95%-99%.

Важливо, щоб чем перевірка працівника на поліграфі була добровільною. Саме тому законність тестування підтверджується письмовою згодою людини.

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, щоб обговорити всі нюанси послуги і замовити її швидше!

Залишити відповідь

Обов'язкові поля позначені*