Гарантую

Швидка перевірка поліграфом

Обслуговування в компанії PSIFIZ передбачає індивідуальний підхід до вирішення проблеми кожного клієнта. Наші фахівці спочатку консультують замовника, починаючи зі знайомства і закінчуючи видачею результатів дослідження, а потім приступають до виконання замовлених послуг, тому жоден не піде від нас з невирішеними питаннями. Якісна перевірка поліграфом з індивідуальним підходом популярна при необхідності розставити всі крапки над «і» в особистому житті, знайти викрадене, встановити винних у витоку комерційної інформації, організувати безпеку всередині банківської установи, налагодити здоровий мікроклімат в робочих відносинах.

PSIFIZ – це кваліфіковані поліграфологи з унікальним різнобічним досвідом, які володіють технікою аналізу електричних сигналів детектора та вміють відтворити цілісну об’єктивну картину за результатами дослідження.

Чому перевірку на поліграфі краще замовити в PSIFIZ?

Професійне тестування за допомогою поліграфа досвідченим фахівцем PSIFIZ передбачає використання спеціальної апаратури, переліку відібраних запитань. Детектор брехні – це складний прилад, здатний реєструвати одночасно кілька психофізіологічних реакцій організму людини у відповідь на подразнюючі чинники (питання). Крім того, тест може складатися , у тому числі, з малюнків, фотографій, карт, окремих предметів, що стосуються конкретної ситуації, Інтерпретація отриманих відповідей та імпульсів можлива лише за участі фахівця-поліграфолога.

У компетенції наших співробітників немає причин сумніватися. Серед аргументів на користь обслуговування в PSIFIZ слід виділити кілька:

  1. Широкий спектр видів перевірок. Ви можете звернутися до нас, якщо відчуваєте недовіру до близької людини, або Вас звинуватили в тому, чого Ви не робили. Частими є замовлення службових розслідувань, пов’язані з крадіжками, витоком інформації. Окремим видом послуги вважається тестування кандидатів на посаду, що дозволяє сформувати дружну і чесну команду професіоналів.
  2. Комплексна перевірка. Під час дослідження нами використовуються вербальні і невербальні методи детекції брехні. Таким чином, винному не вдасться приховати скоєне.
  3. Непідкупність. Працюючи в цій сфері не перший рік, ми цінуємо свою репутацію, тому хабарі і підкуп – це не про нас.
  4. Законність і конфіденційність. Повна або швидка перевірка поліграфом проводиться виключно легально, а значить, об’єкт повинен погодитися пройти дослідження та затвердити свою згоду у письмовому вигляді. Всі дані, отримані в ході дослідження, залишаються конфіденційними та не розголошуються нами третім особам.
  5. Індивідуальний підхід. При зверненні замовника ми порадимо, які методи перевірки найбільш доцільні в конкретному випадку. Так клієнт уникне непотрібних грошових витрат, а люди, яких ми перевіряємо, – зайвого стресу.

Телефонуйте для замовлення тестування на поліграфі вже сьогодні!

Залишити відповідь

Обов'язкові поля позначені*