Абонентське обслуговування

Абонентське обслуговування

Послуги поліграфолога останнім часом стають все більш популярними. Причому торкнулася дана послуга всіляких галузей бізнесу, побутових ситуацій і сімейних питань. Наприклад, хтось замовляє дослідження на детекторі брехні, щоб виявити подружню зраду, інші підключені до так званого абонентського обслуговування. Саме про останній і піде мова.

Компанія PSIFIZ пропонує послуги детектора брехні всім, кому важливо регулярно перевіряти співробітників або бажаючих потрапити на посаду. Така необхідність виникає, коли власники комерційних підприємств кілька разів обпікаються на некваліфікованому підборі персоналу або стикаються з досить неприємними випадками в ході роботи персоналу. Виявляється, кожен раз зазнавати збитків – це набагато дорожче, ніж витратитися на абонентське обслуговування поліграфологом.

Сподіваємося, Ви прийшли до нас вчасно і попередили описані варіанти розгортання ситуації. PSIFIZ готова розставити всі крапки над «і», щоб Ваш бізнес процвітав!

Особливості послуги абонентського обслуговування

Позаштатний поліграфолог від PSIFIZ – це набагато вигідніше, ніж наймати фахівця на постійну роботу. Регулярна «підписка» на послуги обходиться нашим клієнтам дешевше і фактично є орендою детектора. Поліграфолог приїжджає за місцем замовлення в обумовлені дні і час, попередньо склавши відповідні тести. Після проведення досліджень фахівець обробляє отримані дані і надає результат замовнику.

Настільки серйозний підхід до забезпечення безпеки на підприємстві надає відразу кілька ефектів:

  • Профілактика і попередження злочинів. Ті, хто задумав несанкціоновані дії, найчастіше відмовляються від порушень, побачивши рішучий настрій начальства.
  • Пошук винного. Якщо неприємність, все ж, трапилася, знайти порушника буде набагато легше за допомогою поліграфа.
  • Допомога в розслідуваннях. Проведена за всіма правилами перевірка може допомогти правоохоронним і судовим органам винести справедливе рішення.

Законність досліджень гарантується кожному замовнику PSIFIZ. Перед тестуванням ми беремо письмову згоду у людини, яку перевіряємо, а також підписуємо договір із замовником. Таким чином, поліграф (абонентське обслуговування) стає легальним і ефективним інструментом на шляху до істини.

Телефонуйте, щоб замовити послугу вже сьогодні!

Залишити відповідь

Обов'язкові поля позначені*